Zaútočil na své kolegy

Zdá se, že během své kariéry musel poznat mnoho kolegů, kteří mu neseděli.

Také vás může zajímat ...

Jak jinak si totiž vysvětlit, že Radim Fiala (50) ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 otevřeně tvrdí, že někteří herci mají nos hodně nahoru? „Myslet si o sobě,
že jsme něco víc než ostatní lidé jen proto, že jsme víc vidět, je zcestné,“ naznačil. Teď ale musí doufat, že si to žádný z jeho kolegů nevezme osobně.

Ostatní by si na něj asi měli dávat větší pozor

A určitě by byl nerad, kdyby „šlápl na kuří oko“ zrovna někomu z Ordinace. Přece jen je právě tato role pro něj velmi důležitá. Třeba si ale během pauzy zapříčiněné koronavirem uvědomí, že se stále najde i mnoho umělců, kteří jsou naopak v pohodě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...