Závidí mladší konkurentce

Svou kariéru budovala dlouho, teď má mít ale LUCIE BORHYOVÁ (42) strach, že jí popularitu sebere neokoukaná EVA PERKAUSOVÁ (26).

Patří mezi stálice a s konkurencí si nikdy nelámala hlavu. Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (42) se na obrazovkách objevuje pravidelně už pěknou řádku let. A za tu dobu se stala miláčkem národa. Borhyová byla zkrátka vždy jen jedna.

Také vás může zajímat ...

Divákům byla sympatická především svým vzhledem, blonďaté vlasy a modré oči asi nikdy nevyjdou z módy, a Lucie si tak dlouhá léta užívala obdivu a slávy. Když se ale na scéně v konkurenční televizi objevila mladá Eva Perkausová (26), Borhyovou to trochu znejistilo. Eva totiž vypadá jako její mladší kopie.

Měla veškerou pozornost

Perkausová zpočátku moderovala pořad TopStar Magazín, a postupem času se vypracovala až na pozici moderátorky Velkých zpráv, které moderovala po boku sportovce Romana Šebrleho (45). Tou dobou byla její kariéra asi na největším vzestupu, zajímala se o ni média, fotili ji na večírcích, všichni s ní chtěli rozhovor – a to se Perkausové líbilo.

Dodnes tomu není jinak, i když Velkým zprávám musela dát sbohem, protože se přesunula na novou stanici CNN Prima News, kde je tváří pořadu Showtime. A i zde získala obrovskou popularitu, a vedení má se sexy blondýnkou ještě velké plány.

Leze jí to krkem

Není tedy ani trochu divu, že Lucii Borhyovou mělo začít pořádně štvát, jak všichni najednou Pekausovou opěvují. Možná po dlouhých letech pocítila, jaké to je mít konkurenci, tedy něco, na co vůbec nebyla zvyklá.

Vždy byla ona tou hvězdou, ozdobou každé akce. Teď je ale všechno rázem jinak.Co když ji mladší blondýnka skutečně zastíní a o ni už nikdo nebude mít zájem?

S takovým scénářem se Borhyová rozhodně nespokojí, a proto údajně začala podnikat kroky, jak sama sobě zvýší popularitu. Nutno podotknout, že se v tom od své mladší kolegyně nechala trochu inspirovat.

Vystavuje odvážné fotky Lucie nikdy nepatřila mezi ženy, které by se vystavovaly na sociálních sítích v bikinách nebo ve spodním prádle. Vždycky nechávala ostatním prostor pro představivost, ale tyto časy jsou asi už dávno pryč.

V poslední době se totiž Borhyová docela dost odvázala, a na svém profi lu sdílela spoustu sexy fotek jen v plavkách. I když to úplně není její styl, sklidila za ně velkou chválu, a to jak od mužů, tak i od žen.

Mužská část ocenila především Lucčiny proporce, ta ženská zase to, jak má Borhyová po dvou dětech vypracovanou postavu. Vypadá to tak, že zatím její strategie funguje, ale otázkou je, kam až plánuje zajít.

Chce se ukázat v jiném světle?

Borhyovou bere většina diváků jako seriózní hlasatelku zpráv. Už od počátku svého působení v televizi se věnovala zpravodajství a zůstala mu věrná až dodnes, nikdo si tak nedovede představit, že by někdy zprávy opustila.

To Perkausová zkouší, co se dá. Chtěla by to tak mít i Borhyová? Nějakou jinou nabídku by po těch letech určitě také přivítala, vedení jí ale asi jen stěží vyhoví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...