Závidí ostatním?

Herečka, kterou asi nejvíc proslavil seriál Ordinace v růžové zahradě, prozradila, jak snáší módní kritiku. Dana Morávková (47) si prý obléká to, co se jí líbí, a z kritiky některých lidí si nic nedělá. A to ani v případě, když jde o zkušené stylisty.

Navíc se ale obhájila tím, že ona si alespoň kupuje oblečení sama a nezískává ho ze spoluprací jako některé její kolegyně. To bylo celkem útočné gesto, které zavánělo závistí. Skoro to znělo, jako by některé své kolegyně chtěla zesměšnit za to, že díky spolupráci s různými obchody dostávají zdarma oblečení.

Také vás může zajímat ...

Její kolegyně mají oblečení zdarma a ona ne

Potom navíc zkritizovala i jejich styl oblékání, který jí přijde kolikrát dost nevhodný. Morávková je zastánkyní toho, že by prádlo mělo zůstat pod oblečením. Nicméně přitom ona sama před nějakou dobou nosila odvážné krajkové modely, které odhalovaly víc, než bylo zdrávo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...