Zaviní rostoucí žárlivost jejich rozvod?

Ty tam jsou časy, kdy byla Jana Boušková (66) krasavicí. Dnes se karta obrátila. Václav Vydra (64) dozrál v muže, po kterém nejedna dívenka loupne očima. A to se asi jeho ženě nelíbí.

Na veřejnosti se tváří jako šťastný pár, a to vždy a za všech okolností. Až se nechce věřit, že to není přetvářka. Spekulace o jejich chystaném rozvodu se objevují stále častěji, a očití svědkové dokonce vyprávějí story o pohledné brunetě, která má na charismatického sympaťáka políčeno.

Také vás může zajímat ...

Pravdou je, že se z Václava Vydry stal s přibývajícími léty muž velice přitažlivý.

Jistě se kolem něho pohybuje hned několik žen, které obdivují jeho sportovní postavu, nenechává je klidnými jeho pronikavý pohled, lahodí jim Vydrova galantnost a vtip. Až se nechce věřit, že by obdivovatelka byla pouze jedna. Jak asi je Janě Bouškové, která musí všechny ty obdivné pohledy jiných žen na svého manžela vnímat?

Nebouchá pak u nich doma po společenských akcích místo šampaňského gejzír emocí a žárlivosti?

Přiznání mezi řádky

Herec si už několikrát posteskl, že má prý Boušková potřebu každou maličkost řešit do detailu a pečlivě ji rozebrat ze všech úhlů. „Pokud je u nás doma někdo hádací, tak je to Jana,“ přiznal Vydra. „Ale jde jí to blbě, protože na hádání jsou potřeba dva. A já se nehádám.“ Flegmatický přístup k problémům je u herce známý a jistě je to další z jeho předností.

Jenže jak praví přísloví – stokrát nic umořilo osla – možná už padla ona pověstná poslední kapka.

Zdalipak Václav nezačal mít dost scén a stresových situací doma, kde by potřeboval odpočinek? Nenašel si vlídné zacházení a něžnou náruč jinde? A navíc se v jejich okolí proslýchá i to, že si také Jana Boušková našla přítele. Cítila se snad osamělá a přišlo jí líto, že její muž tráví tolik času u koní?

A tak možná ve skutečnosti hvězdný pár hraje o čas a do poslední chvíle drží pod pokličkou to, co musí nutně jednou prorazit na povrch.

Nebrání se

Oba stále tvrdí, že je zprávy o rozpadu jejich manželství trápí a že nevědí, kde se ty informace berou. Nemají prý potuchy, jak se proti pomluvám bránit, protože nejsou typ lidí, kteří by podávali žaloby. Jenomže spekulacím nahrává i skutečnost, že se k článkům v podstatě nevyjadřují.

Ať už prochází manželství Vydry a Bouškové krizí, nebo převažuje atmosféra plná rodinných radovánek, jedno je jisté – láska jako jediná jim pomůže těžkým obdobím projít a překoná i intriky a pomluvy, které by jim chtěly uškodit.

Oni to dají!

Jejich manželství patřilo dosud mezi ta nejpevnější v českém showbyznysu, a jejich fanouškové doufají, že i nadále tomu tak bude. Že Václav Vydra odolá krásným ženám a Jana Boušková se povznese nad pohledy lačnícími po jejím přitažlivém manželovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...