Zavinil Jim Carrey sebevraždu své přítelkyně?

Nevydržel neustálé rozchody a obnovování vztahu a tak ho raději ukončil.

Jako většina hollywoodských celebrit měl i Jim Carrey (58) několik vztahů včetně dvou manželství. Jedna z jeho lásek ale dopadla šokujícím způsobem!

Ačkoliv je Jim Carrey (58) známý hlavně z amerických filmů, ve skutečnosti má kanadské občanství a francouzské kořeny. Na své dětství nevzpomínal dvakrát rád, alespoň tedy po praktické stránce. Zažil časté stěhování a rodina dokonce nějakou dobu neměla domov a žila v obytném přívěsu.

Také vás může zajímat ...

Zato už jako kluk ovšem Jim objevil, že umí lidi bavit. Uměl rozesmát spolužáky i rodiče. Tehdy ještě netušil, že se tím jednou bude živit. Po fenomenálním úspěchu kultovní komedie Maska v roce 1994 pak jeho kariéra vystoupala strmě nahoru.

Dva rozvody krátce po sobě

Ještě v době, kdy o Jimovi nikdo nevěděl, oženil se s Melissou Womer (60). Ta pracovala jako číšnice. Dvojici se narodila dcera a dlouho to vypadalo, že tenhle vztah vydrží. Jenže sláva zamotala Jimovi hlavu, přinesla i zájem mnoha žen a on neodolal.

Do kolegyně Lauren Holly (56) se zamiloval, když natáčel komedii Blbý a blbější. Rozvedl se, ale nové manželství mu moc dlouho nevydrželo. S Lauren nezůstal ani rok. Potom se zakoukal do další, mnohem slavnější kolegyně, Renée Zellweger (51), kterou proslavil snímek Deník Bridget Jonesové.

Už to vypadalo, že své „ano“ řekne populární herec potřetí, jenže ze svatby nakonec sešlo, i když byl pár zasnoubený. Se svými milostnými a manželskými prohrami se Jim dokázal vyrovnávat.

To, co ho zdrtilo, byl konec vztahu s další přítelkyní o řadu let později. Jmenovala se Cathrione White (†30), měla irský původ a pracovala jako maskérka.

Jim získal slávu hlavně jako komik.

Přátele jí našli už mrtvou!

Jim a Cathrione se setkali nejprve pracovně. Jiskra ale přeskočila ihned a herci ani moc nevadilo, když se dozvěděl, že jeho nová přítelkyně je členkou náboženské sekty. Pomohl jí získat ztracenou citovou rovnováhu – Cathrione se totiž zrovna vyrovnávala se smrtí tatínka, kterého jí vzala rakovina.

Zemřel v Irsku a ona mu ani nejela na pohřeb. Ve Spojených státech totiž byla bez pracovního povolení a už by jí po návratu nepustili zpátky. Vztah s Jimem byl ovšem pevný jen na začátku. Pak následovaly rozchody a návraty.

Jima tohle nevyrovnané období moc nebavilo, a proto se rozhodl, že se s Cathrione raději rozejde definitivně. Takový konec ale Cathrione bohužel neunesla. Začaly jí ničit deprese, trpěla paranoiou, byla psychicky na dně.

Její stav se stále zhoršoval. Symbolicky se s lidmi rozloučila na sociálních sítích, nicméně všichni měli za to, že se prostě jen na čas odhlašuje. Ona ale spěla ke skutečnému konci.

Vzala si nadměrnou dávku léků a ukončila tak svůj život. Když se dlouho neozývala přátelům, přišli se za ní podívat a našli jen její mrtvé tělo. Jim se pak zúčastnil pohřbu Cathrione a dokonce nesl její rakev. Jestli ho přitom trápilo svědomí, to ví jen on sám.

Bude mít ještě odvahu žít s nějakou ženou?

Po smrti Cathrione nějakou dobu Jim Carrey další vztahy nevyhledával. „Dalo by se říct, že v soukromém životě se izoluji,“ řekl novinářům. „Trávím spoustu času o samotě a vyhovuje mi to. Možná se to lidem může zdát divné, ale já si to užívám.“

Později natočil seriál K smíchu, který byl tak trochu o něm – muži, který celý život rozdává smích, ale nakonec v něm exploduje uvnitř nahromaděná frustrace. Vztahů se úplně nevzdal, loni chodil s herečkou Ginger Gonzagou (36), ale vydrželo mu to jen necelý rok.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...