Závislák na lécích vstává z popela

Světem protřelý, stále ještě krasavec, zahazoval životní šance a štěstí hledá tam, kde by ho tušil málokdo.

Ale Miroslav Šimůnek, zdá se, zjistil, že radost ze života může vypadat i zcela nenápadně. Třeba tak, že někomu přiveze jídlo až domů. „Spousta lidí musela zareagovat a najít si jiný zdroj obživy,“ přiznal na sociálních sítích představitel Honzy z pohádky Z pekla štěstí.

Také vás může zajímat ...

Úplně mizerně na tom sice není, protože v Seriálu Sestřičky Modrý kód hraje pravidelně trenéra biatlonu, ale jeho počínání je zřejmě nutné chápat především jako gesto. Není nad to, ukázat ostatním, že se neštítím fyzické práce.

A to se u fanoušků cení.

Jít na to od lesa

Možná chce ale hlavně zaměstnat hlavu, vyplnit volný čas něčím, co ho odradí od hloupostí a chmurných myšlenek.

Fakt, že tento světem protřelý muž, o kterého měl zájem Hollywood a jenž se mihl v bondovce Casino Royale, ještě vlastně nedávno polykal prášky na spaní v šokujícím množství a závislosti se zbavil v minutě dvanácté teprve díky odborníkům, svědčí o tom, že si moc dobře uvědomuje, jak křehká je rovnováha duše. Mohl by na to jít klasickou cestou a zkusit si najít nevěstu, jenomže jeho životní styl se zřejmě za usedlý příliš považovat nedá a Šimůnek možná svým volným přístupem ke vztahům spoustu adeptek odradil.

Je z něj dobrá partie

Prášky na spaní a na úzkosti, jichž brával desítky denně, aby zvládl natáčení i noční moderování po kšeftech, jsou pro něj snad uzavřenou kapitolou. Koronakrize má i lepší stránku – když je práce méně, není kam se hnát. Třeba se teď herec snáze a v klidu seznámí. Zasloužil by si to. Už za tu projevenou dobrou vůli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama