Závist kvůli penězům

V Karlových Varech uspořádal velkou party, kdy všechny své hosty nabádal k tomu, aby pořádně zapili letošní trochu podivný rok.

Pavel Zedníček (70) s manželkou Hankou Kousalovou (56) pozvali celou hereckou smetánku. Všem promítal domácí videa, nezapomněl ani na nejrůznější vtipy.

Také vás může zajímat ...

Zábava to ovšem byla jen do chvíle, než se o všem dozvěděli jeho fanoušci. Někteří mu totiž údajně začali nadávat za to, že chce, aby se všichni nakazili a onemocněli.

Po návratu z USA uspořádali velkou oslavu

Jiní mu zase vyčítali, že zbytečně vyhazuje peníze, když existují i kolegové, kteří šetří každou korunu. Lidem ovšem začalo vadit i to, jak se všude lituje, že musel kvůli koronaviru zůstat tři měsíce ve Spojených státech.

Přitom právě za oceánem si užíval slunečnou dovolenou, včetně veškerého luxusu, který by mu mohl kdekdo závidět.

Podle některých kolegů se poslední dobou chlubí, kolik peněz má, a všem se snaží dát najevo, že kdyby chtěl, může si dopřát úplně cokoli. S takovou ale za chvilku přijde i o své přátele.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...