Závist žen si vychutnává

Bývalá hvězda seriálu Slunečná, VERONIKA ARICHTEVA (34) už příští měsíc přivede na svět prvního potomka. Jako prvorodičku ji ale trápí strach a nejistota.

Na svoje první miminko už se moc těší, ale na druhou stranu ji děsí, že neví, co má od porodu čekat. Herečka, která zářila i v seriálu První republika, Veronika Arichteva (34) se údajně začíná stresovat, což jí rozhodně neprospívá.

Také vás může zajímat ...

Nicméně má kolem sebe samé skvělé lidi, kteří se ji snaží uklidnit a dodat odvahu. Mezi ně se bezesporu řadí její nejlepší kamarádky Nikol Štíbrová (33) a Martina Pártlová (41), které jsou jí po ruce, kdykoli je potřeba. Nikol už je sama maminkou tříletého Matýska, a tak s Veronikou soucítí.

Manžel dělá první poslední

Její přítelkyně jsou sice zlaté, je to však její manžel Biser (43), který se pro ni snaží dělat první poslední. Není divu, s Veronikou chtěl založit rodinu už pěkně dlouhou dobu, ona s tím ale pořád otálela. Proto si to teď budoucí tatínek patřičně užívá, a chce, aby se i jeho manželka cítila během těhotenství co nejlépe.

Nejenže ji zabezpečuje po finanční stránce, což je pro něj samozřejmost, ale dělá pro ni i ty nejbanálnější maličkosti. Když má jeho láska na něco chuť, už prý startuje auto a jede jí pro to. Když se necítí dobře, klidně může celý den ležet v posteli, do ničeho ji nenutí, hlavně chce, aby poslouchala své tělo a nepřemáhala se.

Dělají si z ní legraci?

Není divu, že se ho Arichteva drží zuby nehty. Teď ale vyplulo na povrch, že jí ho mají tajně závidět i její kamarádky. Takový servis doma nemají, o pevném vztahu ani nemluvě. Štíbrová má sice partnera, jsou spolu ovšem jen krátce.

S otcem svého syna už dávno není. A Pártlová se dlouho novým mužem nepochlubila. Jediná šťastně zadaná je tedy Veronika. Arichteva, Štíbrová i Pártlová spolu tvoří komické trio s názvem 3v1 a legraci si ze sebe dělají nejen v rádiu, kde mají vlastní pořad, ale i v normálním životě.

Proto není divu, že kamarádky Veroniku tak trochu pošťuchují. Zvlášť, co se jejího manžela týče a to právě proto, jak se o ni až moc pečlivě stará. Kdyby to byl někdo jiný, určitě by si posměšky nenechala líbit. Sama jim ale jejich útoky s radostí vrací.

Je naopak ráda, že ji tím dokážou rozptýlit a rozesmát, alespoň nemusí pořád myslet na to, co má všechno před sebou a co jí nedá ani na chvilku pokoj. Navíc moc dobře ví, že úspěšný seriálový režisér by jí s nikým jiným nezahnul, na to ji totiž až moc zbožňuje

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...