Zawadská odhalila bujné vnady!

Nemá žádnou soudnost

Šaty prý Valerie vybírala sama.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 byl svědkem další velkolepé svatby. Tentokrát se vdávala představitelka drsné kamioňačky Romany Babákové VALÉRIE ZAWADSKÁ (58) a její seriálový snoubenec Bobo Švarc, kterého hraje MARTIN ZOUNAR (49).

Nejen tvůrci seriálu a kolegové, ale i diváci se nestačili divit, když spatřili šaty, v nichž se Zawadská objevila. Její objemné poprsí se totiž z titěrného korzetu snažilo za každou cenu uniknout. A nutno podotknout, že chvílemi se mu to i podařilo.

„Ty šaty jsem si vybrala sama,“ korunovala svou nesoudnost upřímným přiznáním Zawadská. Doufejme, že příště dostane k ruce nějakého profesionála, který jí vysvětlí, co se hodí a co ne..

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...