Zažil peklo! Na co Kratina nikdy nezapomene?

Radši má prý víno než pivo. Přesto se charismatický herec Vladimír Kratina (65) nevyhnul prostředí pivovaru, kde se natáčelo několik nových dílů už třinácté sezony seriálu Ulice, ve které se nově ukáže i Kratina.

A právě na vyhrocené chvilky Vladimír jen tak nezapomene. Co se přihodilo? „Byl to masakr! Natáčet dva dny v pivovaru, kde funguje hlasitý provoz,“ práskl režisér seriálu s tím, že na některé scény se musel dokonce provoz úplně zastavit.

S Vláďou ale prostory pro výrobu piva zase tolik nedělaly. „Pivo si dám jen tehdy, pokud den před tím vypiju dost vína,“ přiznal sám herec, kteý si nový kšetf pochvaluje. Ještě aby ne! Za takový natáčecí den v oblíbeném seriálu mají totiž hvězdy jeho formátu kolem patnácti tisíc!

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...