Zažili hotové peklo a unikli smrti o vlásek!

Moderátor Leoš Mareš (40) zažil se svou přítelkyní Monikou Koblížkovou (35) doslova peklo na zemi! Místo dovolené snů v exotickém Thajsku museli bojovat o vlastní život! Tváří v tvář se potýkali s nepřízní počasí v podobě zuřivé bouře.Slunce a pláží ostrova Koh Samui si tak užívali jen pár dní.

A vystavování holých pozadí vystřídaly bundy a deštníky. „Koupil jsem si sluneční brýle a opalovací krém. Od té chvíle nepřetržitě prší. Chtěl jsem si koupit ještě peněženku, ale kašlu na to…“ vtipkoval na jedné ze sociálních sítí Leoš.

Drama neskončilo ani po tom, co se oba milenci rozhodli snahu o relax vzdát a vrátit se domů po týdenním dešťovém maratonu o něco dřív. Při cestě na letiště totiž zjistili, že je celý ostrov pod vodou a kvůli průtrži mračen, který nebral konce, nešlo ostrov opustit. Nakonec byl let povolen a oba už si hoví v pohodlí domova. Zanevřou po téhle zkušenosti na další luxusní dovolenou v tropech?

Také vás může zajímat ...

Nebylo by klidné Chorvatsko jistější?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...