Zažívá obrovské profesní fiasko!

Nebylo by vůbec nic divného na tom, kdyby herec John Travolta (64) skoncoval se svojí kariérou. Pravděpodobně totiž neočekával, že bude nominovaný na nejhoršího herce v ocenění Zlaté maliny, které je pravým opakem k prestižním cenám Oscar.

Také vás může zajímat ...

Vypadá to, že si Travolta vytáhl špatnou kartu, když kývl na nabídku zahrát si v mafiánském snímku Gotti. Film jako celek je totiž navržen na ten nejméně povedený. Definitivně bude rozhodnuto na konci února, ještě před zahájením slavnostního udílení oscarových sošek.

Patrně už teď si ale John pošpinil svoji pověst výborného herce a asi už ani nemůže počítat s tím, že by si mohl říci o slušný honorář při dalších zakázkách. Evidentně bude rád za každou příležitost, která se mu nyní naskytne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...