Zázračná koupel pro dobrý spánek

Není nad to, dát si horkou koupel. A vůbec nevadí, že už není zima. Ale ne jen tak obyčejnou!

Bylinné a vonné koupele pomáhají uvolnit nejen ztuhlé svaly a nabrat novou energii, ale zároveň umožňují, abyste si dostatečně odpočinula a všechny nepříjemné myšlenky vypustila z hlavy.

Také vás může zajímat ...

Hořčičná koupel

Potřebujete své tělo zbavit všech nahromaděných škodlivin? Použijte hořčičná semínka, která podporují prokrvení organismu. Stačí do horké vody hodit dvě hrsti rozemletých zrn. Nikdy nepoužívejte hořčici.

Heřmánkové pohlazení

Trpíte vyrážkami a bojíte se, že vás po koupeli bude kůže svědit a pálit? Zkuste heřmánek! Zmírňuje napětí a stres. Dvě hrsti sušených květů heřmánku spařte v litru vařící vody a nechte patnáct minut louhovat. Přilijte do koupele.

Mléko s medem

Na nespavost potřebujete mléko s medem. Tyto suroviny hydratují, vyživují i zklidňují. Menší hrníček medu rozpusťte v půl litru horké vody a pak přilijte litr mléka. Směs vlijte do vany.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...