Zázračný olej z ricinu

Má blahodárné účinky na vaši pleť, vlasy i obočí. Díky vysoce hojivým a regeneračním účinkům se vám bude hodit!

Ricinový olej seženete v každé lékárně i v každé drogerii. Musíte si však dávat pozor na to, aby neobsahoval žádnou škodlivou chemii. Vždy raději sáhněte po čistě přírodním produktu.

Také vás může zajímat ...

Zbavte se vrásek

Trápí vás vrásky v oblasti krku a dekoltu? Krouživými pohyby si olej vmasírovávejte do pokožky.
Právě díky tomu dochází k rozproudění lymfatického systému. Pokud je na vás ricinový olej příliš hustý, smíchejte ho s kokosovým olejem.

Pro dlouhé a husté řasy

Chcete mít svůdný pohled, ale máte málo řas, nebo jsou příliš krátké? Na vatovou tyčinku naneste trochu ricinového oleje a potřete s ním řasy. Pozor, aby se vám olej nedostal do očí. U horních řas naneste olej na víčko, ke kořenům řas, u spodních řas naneste trochu oleje zvnějšku pod řasy.

Uleví od bolesti

Potřebujete se rychle zbavit jizev a urychlit jejich hojení? Mažte si je pravidelně ricinovým olejem.
Aby se olej lépe vstřebal, navlhčete si strup vodou. Skvělým pomocníkem je i při drobných odřeninách a říznutích. Teplý ricinový obklad zase pomáhá uvolnit svaly a uleví od bolesti kloubů..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...