Zázvorový čaj na bolest v krku

Zázvor nakrájejte na plátky, pro začátek vám bude stačit 8–10 tenkých plátků, dejte do hrnku a zalijte vařící vodou. Pak přidejte citron podle chuti a můžete dosladit medem. Alespoň půl lžičky, to podle chuti.

Také vás může zajímat ...

Nakonec můžeme pro dospělým marodům kápnout panáčka slivovice. Ten ale nemusí být, čaj je dobrý i bez ní. Takto připravené můžete se podávat. Čaj je výborný, působí preventivně proti nachlazení, bolestech v krku a podporuje imunitu.

Pokud už nachlazení či bolest v krku nastaly, pomáhá ze začátku udělat čaj hodně silný, klidně třeba i 20 koleček zázvoru. Sice se dá těžko vypít, zaručeně však pomůže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...