Zbavila se svého velkého trápení

Dokonce i herečka Tereza Bebarová (43) se přiznala k tomu, že v minulosti trpěla komplexy. Pocity méněcennosti v ní vzbuzoval její nos, se kterým nebyla vůbec spokojená. Naštěstí ho ale místo toho, aby zvolila plastickou operaci, začala brát jako svoji výsadu a něco, co ji odlišuje od ostatních.

Také vás může zajímat ...

Dokonce je sama se sebou natolik spokojená, že se vyhýbá i všelijakým zkrášlovacím metodám a také všem líčidlům. Jednoduše preferuje přírodní vzhled a velmi často je díky tomu mnohými obdivována. Minimálně pak na něj sbalila svého současného partnera Ivana Kotmela.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama