Zbavte se chloupků snadno a rychle!

Sezona odhalených noh ještě nekončí! Neusněte na vavřínech a dbejte na to, aby vaše nohy byly vždy dokonale krásné!

V letním období, kdy jste neustále jednou nohou na plovárně a nosíte každý den šaty nebo kratší sukni, si nemůžete dovolit mít neupravené nohy. Řeč je o chloupcích na stehnech a lýtkách. Jak s nimi zatočit efektivně a jinak než pomocí obyčejné žiletky?

Také vás může zajímat ...

Také vás unavuje si den co den holit tak velkou plochu těla jakou jsou obě nohy od pasu až po chodidla? Navíc častým holením pomocí žiletky dostává vaše pokožka poměrně zabrat. Je pak podrážděná a plná svědivých nevzhledných pupínků. Existují ale i jiné procedury, které vám holení usnadní. Tady jsou!

Speciální cukrová pasta

Depilace cukrovou pastou je zcela přírodní procedura, která je navíc jen minimálně bolestivá a zaručí vám dokonalý hladký výsledek na téměř celý měsíc. Je ideální variantou, pokud se chcete zbavovat chloupků na více citlivých částech těla jako jsou třeba třísla či podpaží.

Použít se dá také na obličej například kolem rtů při odstranění drobných chloupků. Skvělé na této šetrné variantě je především to, že díky odstraňování i velmi malých štětinek po směru jejich růstu, vám nebudou zarůstat a způsobovat následné zdravotní nepříjemnosti.

Na aplikaci cukrové pasty si ale vyhraďte více času a raději zajděte do specializovaného salonu.

Vosk je naprostá jistota

Jedná se sice o bolestivější způsob, ale i přesto je stále velmi oblíbený u žen po celém světě. Výhodou je, že tyto pásky se studených voskem můžete použít kdykoliv v pohodlí vašeho domova.

Výsledek je překvapivý a vydrží i několik týdnů. Dejte pozor na to, že chloupky musíte mít delší než čtyři milimetry a počítejte s tím, že se u vás může projevit alergická reakce. Proto raději nejprve vyzkoušejte jeden menší proužek na méně citlivém místě na těla jakým je třeba lýtko.

Vezměte do ruky epilátor

Další možností je zakoupení profesionálního epilátoru. Ten vám vytrhne chloupky i s kořínky a procedura je tak neskutečně efektivní. Vytrhávejte je vždy po směru jejich růstu a nejlépe po dlouhé horké koupeli, aby byla pokožka změklá. Opět sice zakusíte trochu bolesti, ale rozhodně se to dá vydržet a stojí to za to!

Zatočte s nimi jednou provždy

Dlouhotrvajícího účinku docílíte pomocí laseru. Po šesté až osmé návštěvě salonu, kde vám chloupky z problémových partií odstraní rychle a bezbolestně, by vám už narůst neměly. Laser využívají především ženy s tmavými a tuhými chloupky, které jsou nejvíce vidět.

TIP: Vyzkoušejte fotoepilaci

Zajímavou variantou je epilace díky speciálními intenzivnímu pulsnímu světlu. Perfektní je, že fotoepilaci můžete provádět doma. Počítejte ale s tím, že za přístroj zaplatíte sumu v řádu několika tisíc korun. Odměnou vám však bude výrazné oslabení a redukce protivného ochlupení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...