Zbavte se lesklé pleti

Sametově matná

Žádná žena nechce, aby se na fotografiích nebo na denním světle leskla. Navíc když můžete matné, a přesto zářivé pleti dosáhnout tak snadno a rychle.

Také vás může zajímat ...

Ledově krásná

Vezměte si větší kus ledu a potírejte si jím čelo, nos a bradu.

Chlad rychle stáhne póry, a tak se na kůži nebude tvořit žádný maz.

Slaná maska

Smíchejte hrst soli s trochou vody a vzniklým peelingem si vyčistěte obličej. Pak ho nechte chvíli působit a následně obličej opláchněte teplou vodou.

Peelingovou masáž opakujte maximálně jednou až dvakrát týdně.

Chladivá okurka

Nakrájejte si plátky z vychlazené salátové okurky a nalepte si je v jedné vrstvě na celý obličej. Nechte je působit na pokožku alespoň dvacet či třicet minut nebo do doby, než okurka zteplá.

Na skok do Asie

Nekupujte si předražené matující ubrousky. Pořiďte si v obchodě s asijskými potravinami rýžový papír a vždy, když je potřeba, kouskem vysušte mastnotu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...