Zbavte se lupů jednou provždy!

Každá se potýkáme s jinými problémy s vlasy. Jedněm se vlasy příliš mastí, druhé je mají příliš suché. Patříte spíš mezi tu druhou skupinu a ještě ke všemu denně bojujete s otravnými lupy? Máme pro vás několik typů, které vám pomohou! Pryč s chemií! To, že máte problémy s lupy, může být v první řadě způsobené vaším šamponem.

Pokud si tedy doma nevyrábíte svůj vlastní domácí šampon a dáváte přednost výrobkům zakoupeným v obchodě, pak si pečlivě přečtěte etikety na zadní straně. Nacházíte velké množství chemických látek? Je možné, že právě ony vám nadměrně vysušují vlasovou pokožku.

Také vás může zajímat ...

Zkuste tedy aspoň na nějaký čas přejít na přírodní vlasovou kosmetiku, ať zjistíte, jestli jste na správné stopě. Oplach z jablečného octa Budete potřebovat hrst rozmarýnu a skleničku jablečného octa. Rozmarýn povařte asi čtyřicet minut v litru vody, přeceďte a přidejte jablečný ocet.

Jestli chcete, přidejte ještě pár kapek esenciálního oleje. Vzniklý roztok nalijte do lahvičky s rozprašovačem. Po umytí vlasů naneste na pokožku hlavy a už neoplachujte. Ocet suchou k ů ž i dostatečně vyživí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...