Zbavte se nepříjemné bolesti

Ze všeho nejdřív většinou člověk touží po okamžité úlevě od bolesti. Jako první pomoc obvykle poslouží mrazák a potraviny, které v něm máte uskladněné, třeba sáčky se zeleninou. Je důležité, abyste je na pokožku nepoložili přímo, ale pouze zabalené v silnější čisté tkanině, třeba utěrce.

Je jasné, že se spálenou kůží byste neměli zbytečně vycházet ven na slunce. Daleko lépe uděláte, když si dopřejete pár dní doma v klidu. Pokud však není vyhnutí a musíte ven, držte se následujících zásad.

Po spálení pokožky dbejte na svůj pitný režim a tělu dodávejte o něco více tekutin, než jste zvyklí. Zároveň se důsledně vyhýbejte alkoholickým nápojům, protože ty mají dehydratační účinky, a mohou tělo a pokožku ještě více vysušit. Rovněž byste tentokrát měli zapomenout na přiléhavý oděv a ženy na těsnou podprsenkou.

Její ramínka se totiž nepříjemně zařezávají do kůže a na pokožce podrážděné sluncem vyvolávají tvorbu dalších bolestivých puchýřů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...