Zbavte se nežádoucí lesklé pleti

Leskne se vám pleť? Pokaždé když si sáhnete na nos, čelo nebo bradu, cítíte na rukou mastnotu? Zbavte se jí! Žádná žena nechce, aby se na fotografiích nebo na denním světle leskla. Navíc když můžete matné, a přesto zářivé pleti dosáhnout tak snadno a rychle.

Ledově krásná

Vezměte si kostku ledu a potírejte si jí čelo, nos a bradu. Chlad stáhne póry a tak se ani nebude tvořit žádný maz.

Slaná maska

Také vás může zajímat ...

Smíchejte hrst soli s trochou vody a vzniklým peelingem si vyčistěte obličej. Pak ho nechte pár minut působit a následně ho opláchněte teplou vodou. Peelingovou masáž opakujte maximálně jednou až dvakrát týdně.

Chladivá okurka

Nakrájejte si plátky vychlazené okurky a rozmístěte si je na obličej. Nechte je působit alespoň dvacet či třicet minut nebo do doby, než okurka zteplá.

Na skok do Asie

Nekupujte si předražené matující ubrousky. Pořiďte si v obchodě s asijskými potravinami rýžový papír a vždy, když je potřeba, kousek si uřízněte a „vysušte“ si jím mastnotu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...