Zbavte se pupínků

Bohužel to není jen problém dospívajících, ale i zralých žen. Akné nás totiž může potrápit v každém věku. Jak se ho zbavit tak, aby byla vaše pleť zase krásná?

Bohužel akné v pozdějším věku bývá mnohem horší než to, které vás provází v době dospívání. Také se ho mnohem hůře zbavujeme. Ale jde to.

Také vás může zajímat ...

KOSMETIKA

Možná používáte špatnou pleťovou péči. Mastnější kosmetické přípravky a denní či noční krémy pro mastnou pleť mohou způsobovat vyrážky i zvýšený výskyt pupínků. Proto se snažte používat kosmetiku, která má neutrální pH, což znamená 5,5 anebo nižší.

JÍDLO

Samozřejmě je ale také možné, že za to může to, čím se stravujete. Může to být například alergie na některou ze surovin, které v kuchyni používáte. Nejvíce problémů lidem způsobuje čokoláda a bílý cukr. Nechte si proto od svého ošetřujícího lékaře udělat test na potravinovou intoleranci. Ten zjistí, co vaši pleť může zhoršovat.

STRES

Jste každý den ve stresu? Nestíháte v práci ani doma, nemáte čas se pořádně najíst, natož o svou pleť každé ráno a večer pečovat? Pak je jistě vaše pleť znečištěná. Pomoci jí můžete tím, že se přestanete tolik stresovat. Začněte například cvičit jógu a meditovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama