Zbavte se zápachu nohou

Potí se vám nohy, a tak máte neustále pocit, že si za žádných okolností nikde nesmíte sundat boty? Předejděte těmto starostem a jednoduše na zápach vyzrajte!

Teplá voda nestačí

Také vás může zajímat ...

Nohy si myjte každé ráno a večer.Pokud absolvujete delší procházku, určitě i po ní si nohy opláchněte. Na umytí používejte kvalitní mýdlo, nejlépe speciální, které zabrání vzniku mykózy.

Střídejte obuv

Kvalitní obuv je základ. Věřte, že z ní vám rozhodně nohy zapáchat nebudou. Také berte na vědomí, že nosit celý den jedny boty mělo být tabu. Pokud můžete, prostřídejte je.

Lázeň z octové vody

Do litru vlažné vody přidejte dvě polévkové lžíce octa a namočte si do ní nohy alespoň na deset minut. Po koupeli si ošetřete nohy hydratačním krémem. Opakujte alespoň dvakrát týdně.

Měňte ponožky

Jste zvyklá nosit do bot ponožky? Měňte je aspoň dvakrát denně. Nejlépe však uděláte, když budete chodit bez nich.Nohy se nebudou „zapařovat“.

Boty dezinfikujte

Používejte dezinfekci, ale až poté, co po celodenním nošení boty vyschnou. Vyzkoušejte i sprej na nohy, opět klidně několikrát denně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...