Zbavuje se luxusní vily za téměř tři miliardy!

Představitel nesmrtelného boxerského esa Rockyho Balboy, herec Sylvester Stallone (74), se rozhodl prodat luxusní sídlo v Beverly Hills.

S manželkou Jennifer Flavinovou (52) je prý už omrzel život ve slunné Kalifornii, proto sbalili kufry a stěhují se na Floridu. Sídlo, jehož hodnota se odhaduje na 130 milionů dolarů, si hollywoodský herec pořídil v 90. letech minulého století.

Také vás může zajímat ...

Loučit se bude s osmi ložnicemi a dvanácti koupelnami, ale i s obrovským pozemkem v kopcích, ze kterého měl dechberoucí výhled na Los Angeles a okolní kaňony.

Filmový Rocky se zbavuje luxusního bydlení téměř za tři miliardy.

V domě nechybí ani obří socha legendárního Rockyho. Pro milovníky vodních radovánek vybudoval u domu obrovský bazén, zatímco opodál se táhne golfové hřiště. Nový majitel nebude mít nouzi ani o hvězdné sousedy. Poblíž bydlí třeba Denzel Washington (66) nebo Eddie Murphy (59).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama