Zběsilý hon na hvězdu Boženy a Sestřiček!

Herec Jan Nedbal (30) je v posledních měsících stále více žádaný. V oblíbeném seriálu Sestřičky Modrý kód hraje zdravotního bratra Lukáše Hartmana, kde okouzlil i jindy nepříjemnou a ráznou doktorku Sašu v podání Sandry Novákové (38).

Jako milovník a romatický hrdina se nedávno objevil také v roli českého básníka Václava Bolemíra Nebeského v úspěšné televizní sérii Božena. A stal se okamžitě miláčkem žen!

Také vás může zajímat ...

K své profesi se novodobý idol dostal neobvyklým způsobem. Původně totiž vystudoval střední zdravotnickou školu a chtěl se stát záchranářem. Jeho zdravotní průprava se mu teď velmi hodí právě během natáčení seriálu Sestřičky.

Jako nová! Po namaskování se Kameníková zcela změnila. A slušelo jí to! Seriál Božena.

Odvážné a lechtivé erotické scény

Divačky oslnil jako vášnivý a krásný milenec Boženy Němcové. S herečkou Annou Kameníkovou (26), která ztvárnila českou spisovatelku a po natáčení seriálu si nechala ostříhat své dlouhé vlasy, si zahráli tolik žhavých milostných scén, že to zvedlo diváky ze židle a vzbudilo pořádný rozruch.

Někdo byl pohoršen, jiný naopak nadšen, s jakou chutí se herci do erotických scén pustili. Jeho fanynky nadchlo, že s nahotou před kamerou naštěstí Nedbal nemá problém, do půl těla se rád svlékne i na pódiu.

„Já si vždycky takovou roli chtěl zahrát. Často jsme si s Annou Kameníkovou, která hrála Boženu Němcovou zamlada, říkali, že jsou tam občas scény, které jsou jako z Titanicu.

Takže jsem si připadal jako Leonardo DiCaprio pro chudé,“ prozradil s tím, že je romatická, až křehká duše a že mu jsou emocionální turbulence ve vztazích velmi blízké.

Jako doktorka v seriálu Sestřičky Modrý kód prošla herečka Sandra Nováková (38) reálným tréninkem v nemocnici.

Svádí ženy i jako divoký muzikant?

Herectví ale není to jediné, čemu se třicetiletý rodák z Děčína věnuje. Skládá také hudbu. Jeho kompozice se hrají v Divadle Komedie v představení Mezi náma dobrý.

Herec také hraje a zpívá v kapele Matka, což je směs black metalu a hip-hopu a to není hudba pro každého. Až budou otevřená divadla, budete ho moci vidět i v Národním divadle nebo v Divadle Na zábradlí.

Je sám, nebo má přítelkyni?

Spekuluje se, zda má mladý herec přítelkyni. Honza ovšem drží své soukromí pod pokličkou a na veřejnosti se stále objevuje sám. Vystačí si s tím, že hraje na několik hudebních nástrojů a zajímá se o výtvarné umění.

Když se k tomu přidá fešný vzhled, galantnost a chování bez manýrů vycházejících hvězdiček, je zaděláno na nový český idol, o kterém ještě hodně uslyšíme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama