Žbirka ruší koncerty! Konec kariéry?

Sotva se oblíbený slovenský zpěvák Miro Žbirka (64) vrátil „z hrobníkovy lopaty“ zpátky na koncertní pódia po překonání těžkého onemocnění plic, už musel některé letní akce zase na- rychlo zrušit. Může prý za to výkonná klimatizace, kvů- li které dostal zpěvák zánět horních cest dýchacích.

A to po předchozím onemocněních není žádná legrace! „Preventivně mu byla nasazena antibiotika, jenže s těmi zase nesmí na slunce,“ prozradila na manžela jeho starostlivá žena Kateřina. Ve vedrech prý pustil klimatizaci příliš intenzivně a přišlo, co přijít muselo.

Vystoupit mu pak prý zakázal samotný doktor. Je to snad začátek zpěvákova konce? Jakoby mu nestačil nebezpečný zápal plic, kterým si prošel začátkem roku v Londýně. Tehdy ho dokonce museli přepravovat jako vážně nemocného privátním letadlem. Bude se Miro konečně víc hlídat a myslet taky na sebe a své fanoušky?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...