Šedesátka na krku a už zase vyvádí!

Herečka Eva Holubová (59) náhle sociální sítě zaplavuje fotkami, na kterých vypadá jako strašák. Pomyslnou tečkou jejího chování jsou komentáře plné podivných mouder a černého humoru. Myslí tohle vážně? V minulosti se herečka potýkala s velkým problémem, kdy často propadala depresím a alkoholu.

Také vás může zajímat ...

Dneska žije spořádaný život a je vzornou matkou a manželkou. Proč ale náhle vystupuje jako „šašek“ a předvádí se v divném oblečení? „Pro svobodného člověka je krása velmi relativní a často mnohem méně podstatná.

A hlavně ji většinou vidí jinde než okolní stádo, které se hroutí či vzývá momentální módní a často konvenční pojetí krásy.“ Nesnaží se za tímto zvláštním stylem skrývat nějakou svou vnitřní bolest? Nečelí opět depresím? Veřejnost sice svými příspěvky dost baví, ovšem za jakou cenu. Nepřehání to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama