Zbytečně riskuje své zdraví!

Někdejší vicemiss Iva Kubelková (41) se připravuje na účinkování v muzikálu Trhák. Bohužel ale přitom trpí obrovskými bolestmi. Je totiž jen půl roku po operaci kolene, a nemocný kloub teď vystavuje neúměrné zátěži.

Také vás může zajímat ...

A nejen to, jak se intuitivně snaží operované noze ulevit, zatěžuje více tu druhou a ta jizačíná také bolet. O tom, že by ale účinková v muzikálu odmítla, nemůže být ani řeč. Jak sama uvedla, snímek Trhák, který je předlohou, je pro ni srdeční záležitostí.

Byl totiž posledním filmem, na kterém kdysi byla se svým zesnulým tatínkem. „Bude to pro mě hezká vzpomínka,“ zasnila se modelka. Tak snad koleno vydrží a její smělé plány nepřekazí další zákrok.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...