Zdědí svůj osud po slavné matce?

Děti občas nedědí po rodičích jen jejich podobu a vlastnosti, ale také osud. Čeká tohle čerstvě rozvedenou Agátu Hanychovou?

S ohledem na její nedávné gesto, kdy rázně změnila svůj účes, který si nechala zkrátit i zesvětlit a hned je své mámě Veronice Žilkové (58) podobnější, se takový vývoj nabízí.

Také vás může zajímat ...

Začít znovu…

Bývalá modelka čerstvě po rozvodu s hercem Jakubem Prachařem (37) zřetelně touží po tom začít nový život. Její exmanžel ji vyvedl dosti surově z omylu, pokud, jak mezi řádky přiznala, v ní ještě zůstával ve vztahu k tomuto muži nějaký vřelý cit s kladným nábojem.

Po rozvodovém stání zveřejnil Jakub fotografii s úsměvem od ucha k uchu, zatímco ona při verdiktu soudu trpěla a přiznala, že zapomínat bude těžko.

Agáta tedy zařizuje pro jejich malou Miu (3) nový pokojíček a také její syn Kryšpín (9) z prvního vztahu se dočkal postřižin, máma s ním zašla do kadeřnického salonu a chlapec má na hlavě slávistickou fotbalovou hvězdu. Po tatínkovi Miroslavu Dopitovi (36), který hrál sice fotbal americký, ale budiž.

Také geny… Důležitější je teď pro Agátu další vývoj ve vztazích k mužům.

Její vztah s poněkud záhadným filmovým producentem Tomášem (43) zatím vypadá slibě. Prý se sním dokonce zasnoubila! Byli spolu na Mallorce prověřit vztah a dramatický rozchod se, vypadá to, nekoná, ba naopak. Agáta se pochlubila zásnubním prstýnkem a přidala komentář, že rozvedená být dlouho nechce.

Otazníky tu jsou

Každopádně expaní Prachařová jistě bude chtít mít zase rodinu, a pokud je po mámě, tak velkou. A pokud to s tou podobností osudu vyjde, nebude se mít nakonec zase tak špatně. Pokud… Pokud se Žilková z Izraele od manžela Martina Stropnického (63) vrátila skutečně jen proto, aby byla nablízku své matce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama