Zdena Studenková : Bolest jí ničí život i práci

Má dva měsíce po náročné operaci

Před dvěma měsíci musela na důležitý zákrok. Slovenská herečka ZDENA STUDENKOVÁ (63) prožívala dlouhá léta takovou bolest v koleni, že jiné řešení nepřipadalo v úvahu.

Pořád se necítí dobře

„Čekala jsem, dokud to bylo možné. Píchali mi do kolena injekce, ale když už nemáte chrupavku a nemáte ji čím nahradit, tak to jinak nejde,“ nechala se slyšet herečka, která v poslední době nebyla ani schopná vyjít do schodů. Touha být stále pracovně aktivní ji proto dovedla na operační sál.

„Byla jsem na totální endoprotéze, což je poslední stadium.“ Teď už má nestárnoucí herečka sice víc než dva měsíce po náročném operačním zákroku, ale koleno se prý pořád moc nelepší. I když už se prý k práci v divadle i před kamerou vrátila, stále se necítí dobře.

Také vás může zajímat ...

Aby si neublížila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...