Zdena Studenková: Nesnáší manýry

Za každou cenu musí ladit

Uznámých osobnostní by se dalo předpokládat, že trpí nějakou tou hvězdnou manýrou, ale u ZDENY STUDÉNKOVÉ (63) tomu tak rozhodně není. Právě naopak. Zatímco její kolegové a kolegyně se vždycky rádi svěřují do péče stylistů, Studenková se chce oblékat úplně sama a do svého oblečení. „Oblečení si nepůjčuju, protože se nejlépe cítím ve vlast ním,“ svěřila se při jednom z rozhovorů.

Protože už se před kamerou pohybuje dlouhá léta, ví, co si může dovolit obléct a co nikoli. „Musí to ladit i se zařízením studia,“ prozradila. Kdyby se totiž oblékla do něčeho nevhodného, jak střihově, tak barvou, riskovala by pořádný trapas a možná i pokutu od televize! To se jí ale stát nemůže.

Ti méně zkušení by to ale zkoušet neměli.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...