Zdena Studénková: Přišla o milovanou maminku

Po její ztrátě se úplně zhroutila!

Smrt maminky ji velmi zdrtila.

Začátkem března vyhasla poslední naděje, že se maminka ZDENY STUDENKOVÉ (62) ještě někdy uzdraví. Paní GERTRUDA (†83) bojovala s rakovinou a její stav se bohužel vůbec nelepšil. Posledních několik týdnů ležela v Národním onkologickém ústavu, kde se jí dostávalo té nejlepší péče. Herečka po celou dobu, kdy maminka s nemocí bojovala, neztrácela víru, že se nakonec vše v dobré obrátí.

To se bohužel nestalo a její nejbližší člověk zemřel. Slovenská filmová hvězda se s jejím odchodem podle lidí z okolí nedokázala stále smířit.

Přestala komunikovat a uzavřela se před světem.

Nedostavila se do divadla

Také vás může zajímat ...

Stav samotné Studenkové tak není vůbec dobrý a nad vodou ji drží jen její partner BRAŇO KOSTKA (45). Herečka kvůli svému stavu dokonce nebyla schopná dostát svým závazkům ve Slovenském národním divadle a představení, v nichž účinkuje, byla zrušena. „Důvodem je zdra- votní indispozice jednoho z účinkujících,“ vysvětlovalo divadlo na svých stránkách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...