Zdena Studénková: Přišla o milovanou maminku

Po její ztrátě se úplně zhroutila!

Smrt maminky ji velmi zdrtila.

Začátkem března vyhasla poslední naděje, že se maminka ZDENY STUDENKOVÉ (62) ještě někdy uzdraví. Paní GERTRUDA (†83) bojovala s rakovinou a její stav se bohužel vůbec nelepšil. Posledních několik týdnů ležela v Národním onkologickém ústavu, kde se jí dostávalo té nejlepší péče. Herečka po celou dobu, kdy maminka s nemocí bojovala, neztrácela víru, že se nakonec vše v dobré obrátí.

To se bohužel nestalo a její nejbližší člověk zemřel. Slovenská filmová hvězda se s jejím odchodem podle lidí z okolí nedokázala stále smířit.

Také vás může zajímat ...

Přestala komunikovat a uzavřela se před světem.

Nedostavila se do divadla

Stav samotné Studenkové tak není vůbec dobrý a nad vodou ji drží jen její partner BRAŇO KOSTKA (45). Herečka kvůli svému stavu dokonce nebyla schopná dostát svým závazkům ve Slovenském národním divadle a představení, v nichž účinkuje, byla zrušena. „Důvodem je zdra- votní indispozice jednoho z účinkujících,“ vysvětlovalo divadlo na svých stránkách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...