Zdena Studenková utekla z nemocnice

Drsné vzpomínky na porod

Zdena Studenková.

K rásná Slovenka ZDENA STUDENKOVÁ (62) může být ráda, že má zdravou už dospělou dceru SIMONU (35). V době, kdy ji hvězda kultovní komedie S tebou mě baví svět čekala, si totiž v porodnici prožila hotové peklo.

Přestože herečka otěhotněla celkem v ideálním věku, čekalo ji rizikové těhotenství, a tak kvůli hrozbě, že by o miminko mohla přijít, musela být neustále pod dozorem lékařů v nemocnici. Což o to, to by Zdeně tolik nevadilo, kdyby tam nemusela pobývat v otřesných podmínkách.

„Osm měsíců jsem ležela s nohama nahoře. V pokoji bylo hrozné vedro a kapalo tam ze střechy. Personál mi třikrát denně přinesl jídlo a vitamin E a to byla jejich celá starost o mě během těhotenství,“ nechala se slyšet Zdena s tím, že když nastal čas vánočních svátků, nechtěla ho strávit v této hrůze a z nemocnice utekla domů.

Také vás může zajímat ...

Po svátcích se vrátila a prý si toho, že tam nebyla, nikdo ani nevšiml.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...