Zdena Studenková utekla z nemocnice

Drsné vzpomínky na porod

Zdena Studenková.

K rásná Slovenka ZDENA STUDENKOVÁ (62) může být ráda, že má zdravou už dospělou dceru SIMONU (35). V době, kdy ji hvězda kultovní komedie S tebou mě baví svět čekala, si totiž v porodnici prožila hotové peklo.

Přestože herečka otěhotněla celkem v ideálním věku, čekalo ji rizikové těhotenství, a tak kvůli hrozbě, že by o miminko mohla přijít, musela být neustále pod dozorem lékařů v nemocnici. Což o to, to by Zdeně tolik nevadilo, kdyby tam nemusela pobývat v otřesných podmínkách.

„Osm měsíců jsem ležela s nohama nahoře. V pokoji bylo hrozné vedro a kapalo tam ze střechy. Personál mi třikrát denně přinesl jídlo a vitamin E a to byla jejich celá starost o mě během těhotenství,“ nechala se slyšet Zdena s tím, že když nastal čas vánočních svátků, nechtěla ho strávit v této hrůze a z nemocnice utekla domů.

Také vás může zajímat ...

Po svátcích se vrátila a prý si toho, že tam nebyla, nikdo ani nevšiml.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...