Zdena Studénková: Už mluví o stáří

Nestárnoucí. Tohle slovo vás napadne, když je řeč o Zdeně Studénkové (63). Vždy se o sebe pečlivě starala, vypadat mladě bylo pro ni důležité. Nebojme se podotknout, že o vzhled pečovala až přehnaně.

Touha vylepšt si tělo i tvář ji dovedla do ordinace plastických chirurgů, jejichž služeb také využila. Nyní si i přesto stěžuje, že zub času už kupodivu dolehl i na ni. „Mám za sebou šest operací kolene,“ svěřila se.

„A kde beru energii? Ráno se proplesknu po tváři a povím si: musí to jít! Protože si nemůžu dovolit zavolat do divadla, že se necítím dobře, že nepřijdu, to jednoduše nejde.“ Paradoxně přibývající roky pocítila i v zaměstnání.

„Starší ženy jsou v divadle takové ty doplňkové figury,“ povzdechla si s tím, že autoři her dávají prostor mladým dívkám či přinejlepším čtyřicátnicím, čímž to většinou končí. Nyní ovšem ve hře Staré dámy zestárne ještě o deset let.

Také vás může zajímat ...

Namaskovaná není k poznání a leká i sebe samu. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...