Zdeněk Podhůrský: Ženy mu nedají spát

Podvádí svou mladou partnerku? O Zdeňku Podhůrském (60) je známo, že má slabost pro ženy a skoro žádné neodolá. Už pár let se ale vedle něj objevuje krásná blondýnka Veronika (23). Přesto když se nedávno učil hrát na housle a obrátil se na slavnou houslistku Markétu Muzikářovou (42), hned si všichni začali myslet, že ti dva spolu něco mají.

Nedávno totiž spolu byli spatřeni, jak se objímají a přátelsky se líbají. Oba svorně tvrdí, že mezi nimi vůbec nic není. Podhůrský tvrdí, že je to ta nejlepší učitelka, kterou kdy poznal, a ona zase údajně řekla, že herec je obrovský sympaťák a je radost s ním pracovat.

Také vás může zajímat ...

Rande maskuje houslemi?

Avšak kvůli cvičení se dál scházejí a Podhůrského přítelkyně Veronika je z toho údajně nesvá. Zřejmě se ale skutečně nemá čeho bát. Kdysi prý herec prozradil, že žena, s níž by měl chuť randit, musí být minimálně o dvacet let mladší než on. Změnil názor?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama