Zdeněk Pohlreich: Cpe se rychlým občerstvením

Nemůže si pomoct

Kulinářský guru ZDENĚK POHLREICH (60) proslul jako nekompromisní propagátor kvalitního vaření a hlavně kvalitních surovin. Ne že by jeho recepty byly vždy dietní, koneckonců, sám nedávno najel na dietu, protože už mu nadváha začala pěkně znepříjemňovat život, ale na tom, aby si lidé raději vařili nebo jedli to nejlepší, si vždy zakládal. Ve svém proslulém pořadu Ano, šéfe!

koneckonců všechny hospody a restaurace servírující svým zákazníkům fastfoodovou stravu, nevybíravě kritizuje. Jak se ale zdá, sám není v tomto směru zrovna dokonalý a přiznal se, že rychlému občerstvení nemůže často odolat. „Můj největší poklesek je, že si tak jednou za dva měsíce koupím do auta kuře v KFC a konzumuju to za jízdy.

Chutná mi to,“ přiznal Pohlreich s tím, že receptura to hoto jídla je podle něj dobře vymyšlená. A kdyby to prý bylo navíc udělané z kvalitního kuřete, nic by nenamítal. Jenže to není tak jisté. Navíc se z toho pořádně přibírá a suroviny v těchto jídlech jsou návykové. To ale přísný kuchař moc dobře ví. Přesto se prý snaží držet.

Přestal pít slazené nápoje a také si přestal po mnoha letech sladit kafe. Jen ten fastfood si občas dá.

Také vás může zajímat ...

Kromě KFC ale jinde nehřeší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...