Zdeněk Pohlreich má další výnosný kšeft

Vydělává, kde může

Zdeněk Pohlreich.

Nejen že je ZDENĚK POHLREICH (59) mistr ve svém oboru, navíc má výbornou schopnost čapnout jakoukoli příležitost za pačesy. Momentálně těžé ze své televizní popularity. A jak to tak vypadá, Zdeněk našel další způsob, jak si ještě více přilepšit.

Co nevidět by měl vtrhnout na obrazovky s novým pořadem, který bude zaměřený na zdravou výživu. „Leze mi krkem, jak se všichni bouchají do prsou, že mají zdravou stravu a přitom o ní vůbec nic nevědí,“ nechal se slyšet Pohlreich. Ten ale kvůli své objemnější postavě zrovna nepůsobí jako člověk, jenž by měl rozdávat rady, jak zdravě jíst.

Kdysi dokonce poprosil výživového poradce PETRA HAVLÍČKA (47), aby mu se zdravým jídelníčkem pomohl. Po pár dnech to prý vzdal, že něco takového jíst nebude.

Také vás může zajímat ...

Tak jsme zvědaví, jestli přišel na něco lepšího.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...