Zdeněk Pohlreich má s baštěním utrum!

Svérázný kuchař z Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich má teď utrum s debužírováním. Sice je mistr v kulinářství a může rozdávat dobré rady všem, ale výživoví poradci by ho asi moc nepochválili. Spousty přebytečných tuků plných cholesterolu, lepku a prázdných kalorií, to není pro tělo zrovna prospěšné.

A pochopitelně se to začalo projevovat na jeho zdravotním stavu. Viditelně přibíral na váze a začaly se objevovat zdravotní problémy. Takové, že si kulinářský podnikatel musel říci dost. „Celý život jsem na nějaké dietě a vlastně nevím, na jaké.

Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat,“ nechal se slyšet Pohlreich. A nezůstalo jenom u slov. Přestal jíst pečivo, nesladí kafe (denně si prý dával i sedm kafí a do každého dvě kostky cukru a smetanu), také omezil alkohol – přestal pít pivo, vyměnil ho za zeleninové šťávy a celkově začal vařit jen velmi lehká jídla.

A to je v celé životosprávě dost znát. Stačilo pár týdnů a jeho vypapané bříško se hned zmenšovalo. Dneska má Pohlreich o neuvěřitelných šestnáct kilo míň. A tolik ho to nadchlo, že vydal i knihu o dietním vaření.

Také vás může zajímat ...

To si zaslouží potlesk!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...