Zdeněk Pohlreich: Přestal být v kurzu

Natáčení kulinářské show Ano, šéfe! v čele se ZDEŇKEM POHLREICHEM (61) je definitivní konec. Známý kulinářský guru své zaručené rady krachujícím restauracím rozdávat už nebude. Proč? Jak to tak vypadá, jeho tvář už je naprosto okoukaná a Polhreich už televizní diváky zkrátka nezajímá.

Jeho místo převezme šéfka

Zatímco oblíbený kritik českých restaurací doopravdy končí, pořad pokračuje. Jen se mění hlavní tvář a nejspíš i název. A ještě něco. Místo šéfa bude šéfka! Což je ale s podivem. Když může formát pokračovat, proč u něj nezůstane nadále i Pohlerich?

Také vás může zajímat ...

„V nejlepším se má přestat,“ nechal se slyšet známý šéfkuchař, který tím nepřímo potvrdil, že nechtěl dojít do fáze, kdy by se s ním kvůli klesající sledovanosti televize sama rozloučila. Na odkaz Pohlreicha mají nyní navázat JITKA PAGANA a její syn SANTO, kteří svým osobitým stylem budou pomáhat neprosperujícím restauracím i hospodám, Otázkou je, jak matku se synem přijmou diváci a zda navážou na úspěch šéfkuchaře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...