Zdeněk Srstka: Už nemůže chodit

Trápí ho, že je navždy odkázaný na francouzské hole. Oblíbený herec ZDENĚK SRSTKA (82) přiznal, že kvůli tomu, že celý život vzpíral a živil se jako kaskadér, dnes neskutečně trpí. Bolí ho totiž záda tak, že udělá sotva pár kroků denně.

Dokonce si je chtěl ne- chat operovat, ale lékaři mu řekli, že je má tak zničená, že by operace ničemu nepomohla. Ba naopak by ještě všechno zhoršila. A tak nebýt své ženy, vůbec netuší, jak by dneska dokázal fungovat.

Také vás může zajímat ...

O čtrnáct let mladší ALENU (68) si vzal po čtyřiceti letech mládeneckého života a bylo to prý to nejlepší, co ho v životě potkalo.

Pořád je oblíbený

Každý den mu pomáhá připravit prášky, vaří mu a peče a stará se o zahradu. Občas mu musí pomoci i s chůzí a oblékáním. I proto dnes už nemůže moderovat ani hrát. Fanoušci na něj však nezapomněli a pořád mu prý píší vzkazy, jak skvělý herec a kaskadér byl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...