Zdeněk Troška: Je velmi osamělý

V porodnici ve starším věku někteří lidé už zkrátka nemají radost z toho, že je jim zase o rok víc. Do této skupiny se řadí také známý český pohádkový režisér Zdeněk Troška (65), který raději neslaví narozeniny už vůbec. „Co mám oslavovat? Že jsem zase o krok blíž smrti?“ vysvětloval Troška.

Nemá rád ani svátky

Také vás může zajímat ...

Režisér prožívá chmurné období. Před rokem mu zemřela maminka Růžena (†88) a nezdá se, že by žil s někým blízkým. O Troškovi se ví, že dává přednost mužům, ale po jeho boku se dlouho nikdo neobjevil. Pokud zrovna nerežíruje, je tak velmi osamělý. Straní se lidí a prožívá až depresivní stavy. Obzvlášť v obdoví Vánoc.

„Vánoce a zimu fakt nemusím,“ potvrdil známý režisér.

Jeho pohádky přitom běží v televizi tradičně každé Vánoce a všichni jsou z nich nadšeni. Nevadí mu, že na nenáviděných svátcích vlastně slušně vydělává? Ani to mu zřejmě na radosti nepřidá. Neměl by už s takovou zajít k odborníkovi? Vždyť takhle trpět nemusí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama