Zdeněk Troška: Šetří na všem

Se svými komediemi byl vždy velmi úspěšný a vydělal si díky nim pořádnou hromadu peněz. I tak je ale Zdeněk Troška (65) velkým šetřílkem. Nemá rád luxus a nikdy se tím netajil. Nejvíce ho prý štvou lidé, kteří nad vším ohrnují nos a pak doma jedí rybí salát z papíru.

Také vás může zajímat ...

„Takové bych nakopal do zadnice zepředu,“ nebere si servítky. Sám si letos užíval dovolenou za pár korun, v zastaralém obydlí a dokonce se mazal místo opalovacím krémem obyčejnou Indulonou. Vzhledem ke své režisérské kariéře a velkému množství povedených komedií má přitom nahrabáno.

Troška je ale poslední dobou hodně skeptický a dost možná šetří pro případ, že by už třeba nikdy žádný nový film nevyprodukoval.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...