Zdeněk Troška: Stav maminky se prudce horší

Dokáže se smířit s tím, že se jeho maminka možná už domů nevrátí?

To se co zprvu zdálo jako lehčí zdravotní komplikace, se nakonec rozvinulo v marný boj s časem. Když Zdeněk Troška (64) loni v zimě vezl svou maminku Růženu (87) do nemocnice kvůli dehydrataci organizmu, věřil, že se mu brzy zase vrátí domů.

Jenže postupem času se začalo ukazovat, že to s návratem nejdůležitější ženy v jeho životě nebude tak jednoduché. Její stav se totiž nelepší, naopak.

Najednou přestala chodit

Lékaři vloni slavnému režisérovi slíbili, že maminka bude za pár dní zase doma. Nikdo totiž nepředpokládal, že by mohly nastat nějaké komplikace. Když už se na malou chvíli zdálo, že se všechno na dobré cestě, přišel šok. Stav paní Růženky se prudce zhoršil.

Také vás může zajímat ...

„Bohužel, najednou přestala chodit, na nohy se už nepostaví,“ svěřil se nešťastný režisér s tím, že se maminka může pohybovat jen na vozíku.

Tady byla paní Růženka ßještě zdravá.
Tady byla paní Růženka ještě zdravá.

Domů se zřejmě nevrátí

Paní Růženka v současné době leží v léčebně dlouhodobě nemocných v jihočeské Volyni. A bohužel to vypadá, že už tam zůstane napořád. Troškovi to ovšem láme srdce..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...