Zděšení fanoušci: Je snad nemocná?

Svou účastí v pořadu Tvoje tvář má známý hlas všechny zaskočila. A to nejen svou odvahou, ale i vzhledem. Oblíbená herečka Jitka Čvančarová (42) byla vždy „krev a mlíko“, ale teď je to extrém.

Hned se začalo spekulovat, co za jejím náhlým vzestupem váhy může být. Nechce se věřit, že její vzhled je důsledkem přejídání, spíš se všichni obávají něčeho vážnějšího.

Také vás může zajímat ...

Co se s ní stalo?

Herečka svá kila vždy uměla nosit. Z jejího nadupaného dekoltu se nejednou všem zatočila hlava. Snad každý má v paměti zahájení karlovarského festivalu před třemi lety, kdy na červený koberec vplula v růžových šatech s neskutečným výstřihem, a právem si odnesla titul Dekolt roku.

Teď ovšem její váha očividně přesáhla běžné hodnoty. A fanoušci to nenechali bez povšimnutí. Mnohem víc než slova odsouzení či pohrdání mají ale o herečku strach. Nemůže být její nadváha důsledkem nemoci?

S manželem Petrem Čadkem oslaví přiští rok deset let od svatby.

Manželovi kila navíc nevadí

Před deseti lety bodovala ve StarDance. Díky náročným tréninkům zhubla a byla jako laňka. Také na svou postavu obratem získala charismatického tanečního partnera a vzali se. S Petrem Čadkem (41) jsou manželé už devět let. Vyhráli tehdy anketu o nejkrásnější pár.

Vzhled po letech manželství změnili naštěstí oba. Kdysi vysekaný tanečník, jenž si barvil vlasy načerno, aby vypadal exoticky, teď rozložitější postavu maskuje neupraveným plnovousem. On se zvětšující se postavou své milované ženy netrápí, ale přátelé tak klidní nejsou.

Co ji opravdu ničí?

Sama herečka totiž v období karantény mluvila o tom, že jí začal víc chutnat alkohol. „Jitka působí trochu oteklým dojmem a mám obavy, že to je důsledek nějakých léků,“ nechala se slyšet jedna z kolegyň z Tvojí tváře, jež má o ni strach, a není jediná.

Doufejme, že se v jejím životě neděje nic vážného, co by musela řešit léky nebo i jinak a co by mohlo poznamenat její postavu, ale i psychiku. Vždyť alkohol a léky už zničily nejednu známou osobnost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...