Zdravé vlasy i bez stříhání

Připomínají vaše vlasy suchou slámu s roztřepenými konečky? Než na ně vezmete nůžky, zkuste jim ještě dát šanci jinak.

Změňte kosmetiku

Možná je chyba v produktech, které už dlouho používáte. Vyměňte je za jiné s takovými vlastnostmi, které vaše vlasy momentálně vyžadují. Pokud vlasům chybí lesk, potřebují uhladit a hydratovat, hodně poškozené a lámavé vlasy zase výživu. Sáhněte po šamponu a kondicionéru, které jim tyto látky dodají.

Také vás může zajímat ...

Pro ještě větší účinek začněte používat jednou týdně vlasové masky opět podle toho, jaký je stav vašich vlasů.

Od kořínků ke konečkům

Zaměřte se i na výživu vlasových kořínků. Zkuste doplňky stravy na posílení vlasů, které obsahují vyváženou kombinace důležitých látek, které posílí nejen kořínky, ale pečují o vlas i zevnitř. Roztřepené konečky můžete zkusit zregenerovat a zacelit pomocí vlasových olejů. Vetřete je do konečků po umytí a už neoplachujte.

Pokud máte hodně suché či krepaté vlasy, naneste před mytím trochu oleje na celou délku, i ke kořínkům Nechte chvíli působit a pak umyjte šamponem.

SOS oživení

Šmrnc a více života vašemu účesu dodají i některé stylingové přípravky, například vlasová mléka. Ta dokážou vlasy hloubkově zregenerovat a hydratovat, dodají jim hebkost a lesk a usnadní rozčesávání. Jednoduše se vetřou po umytí do vlasů a už se neoplachují. Podobně pomohou i hydratační gely nebo laky na vlasy s lesklým efektem.

S jejich pomocí můžete aspoň částečně zakrýt to, jak jsou vaše vlasy poničené. Je to rychlé řešení, když potřebujete hned vypadat dobře, a dají se použít pro jakýkoli účes.

Dodat vlasům lesk a zdravější vzhled můžete také pomocí obarvení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama