Tento článek je reklamním sdělením

Zdraví psů a kočiček začíná v misce

Stále více chovatelů i jejich psů má v oblibě krmiva bez chemie, obilí a konzervantů. Česká rodinná firma YOGGIES byla průkopníkem tohoto zdravého trendu v krmení psů. Její majitel Jiří Švihálek se rozhodl vyrábět krmiva z pravého masa bez chemie na základě příběhu svého psa Roxyho, kterého se snažil zachránit po otravě.

Závazkem YOGGIES je vracet psům chuť, vůni a kvalitu jejich původní potravy z přírody. Psi jsou díky této potravě zdravější a vitálnější, což dokazují nejen zkušenosti chovatelů, ale i veterinářů. Firma YOGGIES vstoupila na trh s jogurtem pro psy a postupně přidávala granule lisované za studena, konzervy s kousky masa i domácí pamlsky. A to vše samozřejmě bez chemie.

Granule lisované za studena pro psy
Receptury granulí Yoggies vycházejí z nejzdravější a nejlépe stravitelné potravy pro psy – B.A.R.F.u (bone and raw food – kosti a syrová potrava). Proto granule YOGGIES obsahují až 87% syrového masa před sušením. Granule v žaludku psa nebobtnají, ale rozpouštějí se, čímž se potlačuje riziko torze žaludku. Díky mletí surovin “nahrubo” i přírodní vláknině při trávení pomáhají suroviny čistit trávicí trakt a potlačovat rizika vážných onemocnění, ale i flatuenci (plynatost) a průjmy. Žádná z receptur neobsahuje obilí, sóju, konzervanty ani zchutňovadla a proto lze o tomto moderním způsobu krmení tvrdit, že Zdraví začíná v misce.

Jogurty pro psy a kočky
Jogurt byl původně vymyšlen pro psa Roxyho, který trpěl po otravě těžkými průjmy a zažívacími potížemi. Tento dnes již patentovaný jogurt byl prvním krmivem, který Roxymu srovnal jeho zažívací trakt a zachránil mu tak zdraví.

Jogurty jsou bez laktózy, vyrobené na základě plnotučného ovčího mléka a se speciální směsí probiotik, které má pes i kočka ve svém traktu. Unikátní jsou v tom, že nejen, že posilují imunitní systém psa, ale umí velmi účinně potlačovat a zastavovat průjmy. Dokonce se hodí i pro štěňata po odstavu, kterým dodávají živiny a posilují jejich imunitní systém.

Konzervy pro psy
Všechny receptury konzerv pro psy Yoggies jsou vyvíjeny tak, aby byly co nejlépe stravitelné. Jsou vyráběny bez jakékoliv chemie, obilí, sóji a konzervantů, prochází tepelným procesem. Konzervy jsou vhodné jako krátkodobé, kvalitní a plnohodnotné krmivo pro psy sloužící ke zpestření potravy.

Pamlsky pro psy
V životě psa hrají pamlsky neodmyslitelnou roli. I zde byla firma Yoggies průkopníkem, protože byli první, kdo vymyslel piškoty pro psy s kuřecím masem bez chemie, cukru i lepku. Tyto pamlsky, spolu se suchary s krůtím masem, nebo fitkostičkami lisovanými za studena se staly velmi oblíbenými a zdravými pamlsky jak u chovatelů, tak u jejich pejsků.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...