Zdraví v jedné lahvičce

Na afty i popáleniny

Proto umí léčit afty, záněty v ústech, krvácení dásní, opary a mírní počáteční paradentózu. Pomáhá také při kožních problémech jako jsou plísně, atopický ekzém, lupénka a záněty zažívacího traktu a středního ucha.

Také vás může zajímat ...

Rovněž hojí mírné popáleniny, pásový opar a je účinná i při migréně, nespavosti a stresu.

Recept na domácí tinkturu

Můžete si ji koupit v lékárně anebo se sami pokusit o její výrobu. V tom případě budete potřebovat 5 až 20 g konopných palic a 500 ml minimálně 40% alkoholu.

Nejlépe kvalitní slivovice, vodky anebo alpy. Konopí vložíme do sklenice, zalijeme jej půl alkoholem a za každodenního protřepání necháme 14 dní až jeden měsíc louhovat. Po měsíci tinkturu přecedíme. Užíváme po několika kapkách denně.

Ústní voda z konopí

Pakliže to snesete, můžete užívat až jednoho malého panáčka do šťávy či samostatně, nebo si tinkturu natírejte na postižená místa. Pokud při výrobě tinktury přidáte ke konopným palicím i sušené bylinky jako je například máta nebo hřebíček, získáte vynikající ústní vodu.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...