Zdrcený Gott dostal další tvrdou ránu!

Těšil se na 43. zlatou sošku, ale přišlo zklamání. Proč se jí letos nikdo nedočká?

Další velká rána pro miláčka zpěváka Karla Gotta (79) na sebe nenechala čekat. Zlatý slavík se minimálně letos další v pořadí čtyřicáté třetí sošky nedočká. Divácká anketa Český slavík byla totiž pro letošek zrušena.

Na vině jsou podle Jaroslava Těšínského z pořádající agentury Musica Bohemica sociální sítě, které se velmi rychle rozvíjejí a otevřený systém hlasování je tak snadno zneužitelný. Problém kulminoval loni, kdy zaznamenal velký počet hlasů xenofóbní zpěvák Tomáš Ortel (42).

Také vás může zajímat ...

Největší rána je to ale právě pro Mistra, který byl s celou soutěží nejvíc spojený. „Anketu považuji za nedílnou součást české populární hudby. Osobně jsem se vždy na slavnostní vyhlašování vítězů těšil, protože jsem měl možnost potkat kolegy,“ lituje božský Kája.

Jiskru dobré nálady mu vrátil jen vyřešený spor s kamarádem zpěvákem Milanem Drobným (73), s kterým se před časem rozhádal prý kvůli nedorozumění se slavíkovou ženou Ivanou (42). Teď se aspoň navzájem pozdravili.

Je válečná sekera zakopaná hluboko?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...