Zdrcený Karel Šíp napravuje, co může

Všechnopárty

Dokonce i takoví mistři slova, jakým moderátor Karel Šíp (73) určitě je, se občas podaří říct něco, čeho později hořce litují. A právě takovou škodu se momentálně snažil napravit Karel po tom, co na českém národním fotbalovém týmu nenechal v zápase s Ruskem nit suchou.

Také vás může zajímat ...

„Bezpohlavní, impotentní fotbal. Nekvalita,“ nechal se tehdy slyšet miláček publika pořadu Všechnopárty, který je zároveň i velkým fotbalovým fanouškem. Tentokrát dostal národní tým bohužel od východních protihráčů ještě větší nakládačku.

Ještě, že měl Karel natáčení, jinak by si to tým asi od věrného diváka zase schytal. Nebo už by se tentokrát držel víc zpátky ve svých soudech? Jeho názor přece jen obletěl celý český fotbalový svět. „Já vím, minule jsem něco řekl, ale teď jsem ten fotbal neviděl,“ brání se zpětně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama