Zdrcený Šebrle: Ukradli mu zlatou medaili!

Pro dobrotu na žebrotu, tak se dá shrnout návštěva bývalého desetibojaře a olympijského vítěze Romana Šebrleho (41) na golfovém turnaji středoškolských družstev ve Mstěticích.

Sotva tam studenty pozdravil a pochlubil se svou zlatou medailí z olympiády v Aténách, pocítil volání přírody a uchýlil se na WC. Pak spěchal dál a na medaili bohužel úplně zapomněl. Když po čtvrthodině do kabinky vtrhl, bylo zlato z Atén už nenávratně pryč.

Případ šetří policie jako zatajení věci, zatímco Roman se snaží poctivého nálezce motivovat příslibem večeře a knihy Atény 2004 s jeho podpisem. Případný pachatel přitom medaili sotva může prodat, a z pravého zlata také vyrobená není.

Také vás může zajímat ...

Pikantní je, že golfový turnaj rozhodně nenavštívili chudí studenti, ba naopak, všichni jsou z „lepších“ rodin… U koho doma asi medaile skončila?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...